5 Simple Statements About تازه های روز Explained

*اردک پخته: اردک درسته با پوست که در دمای بالا در فر برشته می‌شود و همراه با یک برش کیک یا پنکیک سرو می‌شود. سس کنار این غذا مخلوطی از لوبیا و سیر است.

*دال گوشت: ترکیب تکه‌های گوشت تند با سبزیجات و دال عدس است.

او گفته بود «همه حرف ما این است که علیرغم اینکه [توماج صالحی] در زمره مشمولین عفو ۱۴۰۱ بوده است اما نه تنها عفو نشده بلکه [برای او] حکم اعدام صادر شده است.»

پاسخ جمهوری اسلامی به رژیم صهیونیستی در میان مدت به از بین رفتن نسبی بازدارندگی رژیم صهیونیستی، وقفه در پیشبرد پروژه عادی سازی، عملیاتی شدن پروژه وحدت میدان ها، گسترش روند مهاجرت معکوس در رژیم صهیونیستی و تسریع اخراج نتانیاهو منجر خواهد شد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۷

هیچی غذای ایران نمیشه خارجیا اومدن ایران همشون گفتن اینجا بهشته….خودم ۲۳ کشور رو گشتم همه غذاهای معروف رو هم خوردم ولی هیچی غذایایران نمیشه

*تمپورا ماهی یا میگو: یک غذای اصالتا پرتغالی که حالا با چاشنی مارچوبه بیشتر رنگ و بوی ژاپنی به خودش گرفته است.

تحلیل‌گران حوزۀ مسائل ایران گفته‌اند که توقیف نفت‌کش «ادونتج سوئیت» توسط ایران، «احتمالاً به تلافی دستور توقیف نفت‌کش سوئز راجان از سوی آمریکا صورت گرفته است».

شدت عمل نیروی انتظامی و لباس‌شخصی در برخورد با زنان مخالف حجاب اجباری به گونه‌ای بوده که حتی اعتراض برخی از نیروهای هوادار جمهوری اسلامی را نیز برانگیخته است.

بر اساس استدلال شرکت‌های بیمه، توقیف click here نفت خام و مصادره بعدی آن توسط ایران، یک «عملیات جنگی» قلمداد نمی‌شود و از طرفی مصادره محموله چه در زمان صلح، جنگ، قانونی یا غیرقانونی مشمول پوشش بیمه محموله‌های دریایی نیز نمی‌شود.

رسانه‌ها می‌گویند نمی‌توانند به طور مستقل اصالت این ویدئو را تایید کنند.

ماهی، گوشت و تخم مرغ اجزای اصلی این غذای سنگین و بسیار مقوی هستند.

مقامات جمهوری طی سال‌های گذشته بحران دارو در کشور را به تحریم‌های آمریکا نسبت داده و مدعی شده‌اند که تحریم‌ها «مردم عادی» را هدف قرار داده است.

۲۰ کشور که معروف ترین و خوشمزه ترین غذاهای دنیا را دارند

بدهی «۶۰ هزار میلیارد تومانی» دولت ایران به شرکت‌های داروسازی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *